В яких випадках використовують штору День-Ніч?


  Штору Д-Н можна встановити🔧 майже на будь-яке  пластикове або дерев'яне вікно, а також на стіну (на укіс) і у віконний отвір (в укіс).

  Ця штора впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, так як поєднує в собі вишуканість 💃, практичність і мінімалізм. Штора Д-Н підійде не тільки для будь-якої кімнати житлового приміщення: кухні🍽, ванни, коридору, спальні та інших, але і будуть доречні на вікнах офісів🏢, поліклінік🚑, шкіл та дитячих садочків🍼.

  Функція «день☀️» - це режим, коли смуги 1-ї тканини і тюль збігаються зі смугами 2-ї. У цьому положенні 40-60% світла проходить крізь смуги сітки (тюлі) і рівномірно розсіюється по кімнаті. У кімнаті стає  світло, Ви можете спостерігати 👀 що відбувається зовні, але Вас в кімнаті не видно (максимум силует🚷).

  Цей режим високо оцінять: 

- люди, які живуть на перших поверхах багатоповерхівок🏢,

 
- власники приватних домів🏠


- у кого близько знаходяться вікна сусідніх будинків,

 
- ті, хто хоче відчувати себе захищеними😎 від поглядів зацікавлених перехожих.

Більш того, Ви можете відкрити таку штору на стільки☀️🌤⛅️☁️, на скільки Вам хочеться впустити світла.

 
Якщо світла недостатньо 🌗, Ви одним рухом можете підняти штору і запустити сонце в комнату💁☀️.

Пил🤧 на них не затримується так як наша штора вкрита спеціальним засобом- при відкритті та  закритті вона падає на підвіконня, з якого Ви приберете її при черговому прибиранні.

 Штора Д-Н практично не вимагає ніякого🏋️♀️ спеціального догляду.

Якщо Ви любите подовше😴 поспати, працюєте👨💻 вночі, спите вдень, хочете, щоб світло не заважало здоровому сну вашого👼 малюка, то зможете оцінити тканини, які 💯% не пропускають сонячне😎 світло , або світло від вуличного освітлення. При цьому Ви можете підняти штору і в кімнаті стане світло.

У разі, коли Ваші вікна виходять на північну сторону або з якоїсь причини в кімнату потрапляє мало світла😢, вибирайте тканини теплих❤️🧡💛 жовто-гарячих відтінків - вони допоможуть додати сонячного тепла Вам в кімнату.

Також штора Д-Н прекрасно впорається із сонячними промінями, яке світить прямо в Ваші вікна, а Ви хочете рівномірно розподілити його світло по кімнаті.

Якщо хоч в☝️ одному з описаних випадків Ви впізнали 😏себе, то штора День-Ніч буде Вам не тільки незамінним🆘 помічником, а й частиною вашого улюбленого👍 інтер'єру, від якого важко буде відірвати👀 погляд ..