як повинна виглядати штора

У цій статті 📄 ми розповімо з чого складається і як повинна виглядати штора ☀️ День-Ніч🌗. Хто хоче дізнатися ➕ та ➖ штор, жалюзі, рулонної штори, штори День-Ніч та римської штори - ми описуємо у 1й статті.

У першу чергу варто знати, що штора День-Ніч ділиться на✌️ 2 типи:
1) Відкритий💁
2) Закритий 🙆♂️

Штора День-Ніч відкритого 💁 типу називається так тому, що весь її ⚙️ механізм не закритий коробом і не має з боків ↕️ направляючих , що приховують краї штори і не дають 🧗♀️ провисати тканині при відкритому на провітрювання вікні. Але це не означає що такий вид штори чимось краще або гірше закритого типу. Так як відкритий вал з намотаною на неї шторою досить симпатично виглядатиме на вашому вікні, а замість направляючих буде струна як волосина, яка не даватиме вашій шторі провисати при провітрюванні і битися 👏 об вікно при 💨 протязі

Наша компанія "ДоброБуд" включає таку напрямну струну в комплект (❗️), а не пропонує її замовити додатково 😡. Це важливий момент, тому що більшість фірм або перекупників роблять початкову ціну «типу» 👎 менше, але в підсумку Ви переплатите, так як спочатку отримаєте неповну комплектацію.

Змінивши 🤷♂️ чимало постачальників, ми з досвіду можемо сказати, що штора повинна складатися з надійної європейської фурнітури (кріплення, вал, механізм управління, ланцюжок і т.д.), щоб в найближчі ⏳ роки не довелося її 🛠 ремонтувати, замінювати частково 🤷♂️ або цілком.

Як показує 🤓 практика, близько 32% наших клієнтів звертаються зі скаргами на раніше придбані штори у інших продавців і вимагають гарантії якості, та щоб не потрапитись на дешевий 🖕 варіант штор.

Одні із головних 😢 скарг наших клієнтів :

🆘 Механізм у штори скрипить при відкриванні / закриванні (дешевий китайський механізм, на вигляд майже один в один)

🆘 Штора або ланцюг б'ються об вікно при провітрюванні (через низьку ціну в комплект не входить струна, важок  ланцюга і фіксатор для неї)

🆘 Поява рудих плям на тканині (вал виконаний не з алюмінію, а сталі, яка іржавіє при появі конденсату на вікні, особливо взимку)

🆘 Штора неправильно працює, перетерається і чіпляється (часта проблема штор виготовлених стандартних розмірів, а не спеціально під ваші вікна)

🆘 Не рідкісні скарги на тканину, яка вигоріла або розтріпала по краях (ця проблема часто зустрічається у дешевих китайських тканин).

✅ Врахуйте, що фірмова штора не повинна кріпитися 🔧 на двосторонній скотч 😂 або на засувки через які у вашому вікні через час притиснута гумка буде 💨 пропускати холод ❄️ чи спеку ☀️ у Ваш будинок. Скотч довго не втримає штору, виконану за стандартами, адже вона має достатню вагу, що незабаром призведе до її падіння і пошкодження ❗️ Штору слід кріпити тільки на шурупи ❗️ Вони малі і ніяк не зашкодять вашому вікну 👍.

Випадок з наших робочих буднів:
Дівчина, зателефонувавши і прорахувавши штори, відмовилася від замовлення. Причина: у нас ціна вище ніж у «когось», їй нарахували меншу суму із тканин преміум 😳 класу.

Знаючи ціну закупівлі тканини преміум класу, ми здивувалися, що ціна, озвучена конкурентом виявилася нижчою за ціну закупівлі на 20-30%. Це було дуже підозріло 🤔. І ми вирішили провести експеримент, в ході якого виявилося 👇👇👇

Людина створила особисту сторінку в 📲 інстаграмі , і  пише, що сам є виробником 🤥. Далі вивчаючи сторінку ми зрозуміли:

❗️тканина преміум класу є звичайною китайської тканиною


❗️ в комплекті немає ні противаг ланцюга, ні фіксаторів


❗️фурнітура низької якості


❗️на розміщених фото в профілі штори неправильно перекривали вікно 🤭, управління було ні з потрібної сторони, а все з однієї


Якщо якість штор не має для Вас значення і Ви спираєтесь виключно на ціну, то нам напевно не 🙅♂️ по шляху. Ми з трепетом ставимося до кожного замовлення, адже для нас важливо, щоб придбані у нас штори служили Вам довгі роки, були зручні у використанні і радували око.

Ми сміливо можемо заявити, що наші клієнти, вибравши нас отримують .... 🤩😍🤩